banner377

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muhtarlar ile Yaptığı Toplantıda Kendisinden Köy Konağı İsteyen Muhtarı Geri...

Kastamonu’nun Tosya ilçesi Dağardı Muhtarı Selami Karataş Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda gerçekleşen 5. Muhtarlar toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muhtarlar ile Yaptığı Toplantıda Kendisinden Köy Konağı İsteyen Muhtarı Geri...
Kastamonu'nun Tosya ilçesi Dağardı Muhtarı Selami Karataş Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda gerçekleşen 5. Muhtarlar toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. İki bakanın yanında köy konağı isteyen muhtarın isteği geri çevrilmedi.

23 Mart tarihinde Cumhurbaşkanlığı sarayında gerçekleşen 5. muhtarlar toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, içlerinde 4 Tosyalı muhtarında bulunduğu 397 muhtarla bir araya geldi. Bartın, Giresun, Gümüşhane, Nevşehir, Kayseri, Ordu, Sinop, Sivas, Zonguldak ve Kastamonu'dan gelen muhtarla bir araya gelen Erdoğan buluşmada önemli açıklamalarda bulundu. Konuşma sonrası Tosya Dağardı Muhtarı Selami Karataş, Çumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanına giderek, kendi imkanları ile yaptıkları ve 400 bin liraya mal olan bir camiyi ibadete açacaklarını söyledi. Muhtar Karataş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan caminin yanına bir köy konağı yapılmasını istedi. Açıklamalarda bulunan Karataş, "Cumhurbaşkanımız bana dönerek 'Muhtar sen ne şanslı adamsın. Bak iki bakanımızda yanımda' dedi. Yanında bulunan görevlilere bizi hemen yönlendirdi. Ben de kendisine teşekkür ederek yanından ayrıldım. Bir gün sonra Kastamonu Valimiz Şehmus Günaydın beni arayarak Tosya Kaymakamı Yusuf Cıbır ile birlikte köy konağının yapılması konusunda ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını söyledi. Ben Tosya Dağardı köyü adına başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Kastamonu Valimiz Şehmus Günaydın ve Tosya Kaymakamımız Yusuf Cıbır'a teşekkür ediyorum" dedi. - KASTAMONU 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER