banner360

Denizli Ticaret Odasına Erzincanlı Başkan

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erzincanlı hemşehrimiz Uğur Erdoğan oldu.

Denizli Ticaret Odasına Erzincanlı Başkan
Necdet Özer’in görevinin mevzuat gereği sona ermesi sonrasında yönetim kurulu üyeleri, haftalık olağan toplantıda biraraya geldi. Toplantının ilk gündem maddesi olarak boşalan yönetim kurulu başkanlığı için seçim yapıldı. Seçimde, yönetim kurulu üyeleri oybirliğiyle Uğur Erdoğan’ın başkan olmasına karar verdi ve başkan seçti.
Erdoğan başkanlığındaki Denizli Ticaret Odası’nın yeni yönetim kurulu üyeleri şu şekilde oluştu: “İmran Eraslan (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı), Salih Sarıkaya (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı), M. Fatih Koçer (Sayman Üye), Ali Önal (üye), Ramazan Çelikkol (üye), Ali İrimağzı (üye), Mesut Yılmaz (üye), Kemal Tuncer (üye), Ferruh Dalkılıç (üye) ve Hikmet Alpaslan (üye)”
 
Uğur Erdoğan’ın biyografisi
1967 yılında Erzincan'da doğdu. 1988 yılından bu yana iş alemi mensubu olarak Denizli’de ikamet etmektedir.
30 yıldan bu yana uluslararası taşımacılık sektöründe hizmet vermekte ve aynı zamanda gümrük müşavirliği alanında faaliyet göstermektedir.  
Sosyal sorumluluk çerçevesinde birçok sivil toplum kuruluşunda ve siyasette görev almıştır. 
Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği ve başkan vekilliği, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Üyeliği ile Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği (UKAT) Yönetim Kurulu Üyeliği ve başkan vekilliği görevi devam etmektedir.
Siyasi alanda da yöneticilik, ilçe başkanlığı ve il başkan vekilliği görevlerinde bulunmuştur.
9 Mart 2005 tarihinden bu yana Denizli Ticaret Odası’nda görev alarak, yönetim kurulu sayman üyeliği ve yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. 
Erdoğan, evli ve 3 çocuk babasıdır.                  


Bizlerde 13 Şubat Medya Grubu ekibi olarak Erzincanlı hemşehrimiz Denizli Ticaret Odası Başkanlığına seçilen Uğur Erdoğan'ı tebrik eder,bundan sonraki çalışamarında başarılar dileriz.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER