banner377

Kırıkkale'de Uyuşturucu ve Fuhuş Operasyonu

Kırıkkale’de, polisin uyuşturucu madde satmak, fuhuş yaptırmak ve fuhşa aracılık etmek suçlarından gözaltına aldığı 5 şahıstan 2’si çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

Kırıkkale'de Uyuşturucu ve Fuhuş Operasyonu
Kırıkkale'de, polisin uyuşturucu madde satmak, fuhuş yaptırmak ve fuhşa aracılık etmek suçlarından gözaltına aldığı 5 şahıstan 2'si çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

Edinilen bilgilere göre, Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize suçlarla Mücadele Şubesi (KOM) ekipleri, uyuşturucu madde ticareti yapan torbacı diye tabir edilen sokak satıcılarına ve fuhuş yaptırmak, fuhşa aracılık etmek, yer temin etmek suçları işleyen şahıslara yönelik operasyon düzenledi. Yapılan operasyonda; M.K., E.D., L.E., S.K. ve M.Ö. isimli şahıslar yakalandı. Emniyette sorguları tamamlanan şahıslar, Türk Ceza Kanunu'nun 188 sayılı Uyuşturucu madde ticareti yapmak ve Türk Ceza Kanunu'nun 227. sayılı fuhuşa teşvik etmek, aracılık etmek, yer temin etmek suçlarından adliyeye sevk edildi. Şahıslardan M.K ve E.D çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. - KIRIKKALE 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER