İlhan Spot sizlere her zaman 2.el eşya alanlar konusunda en doğru bilgilendirmeyi yaparak sizleri kazançlı çıkarmaktadır.

Ankara ve ilçelerinde en hızlı en profesyonel hizmeti sunan İlhan Spot sizlere her zaman 2.el eşya alanlar konusunda en doğru bilgilendirmeyi yaparak sizleri kazançlı çıkarmaktadır.
2.el eşya alanlar, spot eşya alanlar denildiğinde ilk akla gelen firma olmanın gururunu yaşamaktayız.
Artık evinizde istemediğiniz 2.el eşyalarınızı, tayin nedeniyle yer değiştirmenizden kaynaklanan ani eşyalarınızı satmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.
Evinizdeki her türlü 2.el eşyalarınıza talibiz. Satmak istediğinizde hemen 0539 299 89 03 nolu telefonumuzu arayarak 2.el eşya resimlerinizi whatsapp aracılığı ile bize atabilir sonrasında fiyat talebinde bulunabilirsiniz.
20 dakika içinde 2.el eşyalarınızın değerini söylüyoruz. Sizin de onay vermeniz durumunda nakliye aracımız ile geliyoruz. Sonrasında anında nakit olarak 2.el eşyalarınızı alıyoruz.
Eğer sizde Ankara’da 2.el eşyalarınızı satmak istiyorsanız hemen 0539 299 89 03 nolu telefonumuzu arayın fiyat alın. Bize sormadan 2.el eşyalarınızı satmayın.
Ankara’da 2.el eşya alanlar buldum! Peki nasıl satacağım?
Şimdi size kısaca nasıl satacağınızı anlatalım. Öncelikle eşyalarınızın resimlerini whatsapp’tan gönderiyorsunuz. Detaylı resimleri attıktan sonra uzman personelimiz sizlere birkaç soru yöneltiyor.
Örnek olarak sorduğu sorular nedir diyecek olursanız; eşyalarınızın kaç yıllık olduğu herhangi bir yırtık leke vs olup olmadığı, satmak istediğiniz ürün beyaz eşya ise marka model ve kaç yıllık olduğu herhangi bir arızasının olup olmadığı.
Sonrasında iş uzman personelimizin marka model kaç yıllık olduğunu değerlendirip sizlere kısa süre içerisinde fiyatlandırmayı sunuyor. Sizin de onayınız ile geliyoruz anında nakit olarak alıyoruz.
2.El Eşya Kategorilerimiz:
2.El Genç Odası Alanlar – 2.El Koltuk Takımı Alanlar – 2.El Yemek Odası Alanlar
2.El Yatak Odası Alanlar – 2.El Salon Takımı Alanlar – 2.El Oturma Grubu Alanlar
2.El Beyaz Eşya Alanlar – 2.El Lcd Televizyon Alanlar – 2.El Bulaşık-Çamaşır Makinası Alanlar
2.EL EŞYA ALIM SIRALAMAMIZ
- 2.El Eşyalarınızın Fotoğrafını Çekin
- Whatsapp Hattımıza Gönderin
- Anında Değerlendirelim
- Değerinden Nakit Olarak Alalım.
Satmayı düşündüğünüz 2.el eşyalarınız anında değerlendirilir.
Değerli öğrenci kardeşlerimiz Ankara’da 2.el eşya arıyor veya 2.el eşyalarınızı satmak istiyorsanız bizi aramanız yeterli. Sizleri alım ve satım konusunda kazançlı çıkaracağımıza emin olabilirsiniz.
2.EL EŞYALARINIZ DEĞERİNDEN ALINIR SATILIR.
SİZDE 2.EL EŞYALARINIZI SATMAK İÇİN İLHAN SPOTU HEMEN ARAYARAK BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.
0539 299 89 03 NOLU MÜŞTERİ MERKEZİ NUMARAMIZI ARAYABİLİRSİNİZ.
2.EL EŞYALARINIZI DEĞERİNDEN SATIN.
VE BİZİ ARAMAYI UNUTMAYIN.

Manisa'da 'kalemle kağıdın düeti' Manisa'da 'kalemle kağıdın düeti'

ANKARA EŞYA ALANLAR

Ankara eşya alanlar olarak ikinci el eşyalarınızı değerinden anında nakit olarak alıyoruz.
Biz kimiz?
İlhan Spot olarak 25 yıldır sizlere en iyi hizmeti sunma çabasında olan firmamız 2.el eşyalarınızı, spot eşyalarınızı anında nakit ve değerinden alarak sizleri her zaman kazançlı çıkarmıştır. Misyonumuz sizlere daima en iyi hizmeti sunmaktır. Sizde ikinci el eşya satmak istediğinizde hemen bizi arayarak fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Sektörün lider firmalarından olan İlhan Spot 7/24 sizlere hizmet vermektedir. Her zaman arayıp 2.el eşyalarınızın satışı konusunda bilgi alabilirsiniz. Ankara eşya alanlar sizlere en profesyonel hizmeti sunacaktır.
Nasıl Satacağız Diyorsanız?
Eşya satımı konusu daha önce hiç satmadıysanız prosedürü bilmiyorsanız başlı başına sorundur aslında. Nasıl satacağım, nereye satacağım, eşyalarımın değerini nasıl bilirim, eşyaları spotçu’ya biz mi götürüyoruz, resim mi gönderiyoruz birçok soru aklınıza takılıyor olabilir.
Bu sorularınız için sizi bilgilendirelim; öncelikle 2.el eşyalarınızı satmak istediğinizde 0539 299 89 03 nolu telefonumuzu arayıp birkaç sorumuza cevap vermeniz gerekiyor. Nedir bu sorular? Eşyalarınız kaç yıllık, markası nedir, yırtık, sökük, yanık vs deformasyon var mıdır? Bu sorularımızı cevapladığınız takdirde bir de whatsapp hattımıza eşya resimlerinizi göndermenizi rica ediyoruz. Sonrasında 15-20 dakika içerisinde eşyalarınızın değerini söylüyoruz. Onay vermeniz durumunda nakliye aracımız ve profesyonel ekibimiz ile yerinize gelerek önce ödemenizi nakit olarak yapıyor sonrasında eşyalarınızı alıyoruz.

Hangi Eşyaları Alıyoruz?
Koltuk takımı, çocuk odası, yemek odası, salon takımı, oturma grubu, köşe takımı, mutfak takımı, üçlü koltuk, tekli koltuk, ikili koltuk, yatak odası, yemek odası, yemek masası, ofis malzemeleri, beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, lcd televizyon ve bir çok eşyalarınızı değerinden alıyoruz. Sizde hemen eşya satmak için 0539 299 89 03 nolu telefonumuzu arayarak eşyalarınızı satabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz Nereler?
Etimesgut İkinci El Eşya Alanlar
Eryaman İkinci El Eşya Alanlar
Bağlıca İkinci El Eşya Alanlar
Yaşamkent İkinci El Eşya Alanlar
Ümitköy İkinci El Eşya Alanlar
Çayyolu İkinci El Eşya Alanlar
Sincan İkinci El Eşya Alanlar
Yenimahalle İkinci El Eşya Alanlar
Batıkent İkinci El Eşya Alanlar
Demetevler İkinci El Eşya Alanlar
Çankaya İkinci El Eşya Alanlar
Balgat İkinci El Eşya Alanlar
Dikmen İkinci El Eşya Alanlar
Mamak İkinci El Eşya Alanlar
Altındağ İkinci El Eşya Alanlar
Pursaklar İkinci El Eşya Alanlar
Keçiören İkinci El Eşya Alanlar
Etlik İkinci El Eşya Alanlar