banner377

Ceyhan evde kaldı

ADANA'NIN CEYHAN İLÇESİNDE KORONA VİRÜS NEDENİYLE ADANA VALİLİĞİ İL GENELİNDE OLDUĞU GİBİ 30 DAKİKADA BİR "SAĞLIĞINIZ İÇİN EVDE KALIN" ANONSU YAPTI. CEYHANLI VATANDAŞLAR DA UYARILARI DİKKATE ALDIĞI GÖZLENİRKEN SOKAKLAR, CADDELER, PARKLAR BOMBOŞ KALDI.

Ceyhan evde kaldı

Adana’nın Ceyhan ilçesinde korona virüs nedeniyle Adana Valiliği il genelinde olduğu gibi 30 dakikada bir "Sağlığınız için evde kalın" anonsu yaptı. Ceyhanlı vatandaşlar da uyarıları dikkate aldığı gözlenirken sokaklar, caddeler, parklar bomboş kaldı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs nedeniyle Türkiye’de vaka ve ölüm sayısının artmasıyla önlemler de artırıldı. Adana Valiliği bu nedenle vatandaşların sokağa çıkmaması için yeni tedbirler aldı. Valilik vatandaşların sokağa çıkmasını önlemek için polislerin sürekli devriye atmasına sağlarken bunun yanı sıra 30 dakikada bir "Sağlığınız için evde kalın" anonsu yapıldı. Ayrıca trafik işaretlerine "Evde kalın" yazısı yazılarak vatandaşlar uyarıldı. Bu uyarılar üzerine Ceyhanlılar çağrılara kulak vererek evden çıkmadı. Sokaklar ve parklar bomboş kaldı. Önceki günlere oranla dışarı çıkan insan sayısının çok azaldığı görüldü.

Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz, korona virüs tedbirlerine uyan duyarlı vatandaşlara teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER