Son Dakika

Karslıoğlu: “Kimsesizlerin kimsesi olmaya devam edeceğiz”

AKAMDER BAŞKANI MUSTAFA KARSLIOĞLU VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ SAYIM AZMAZ, ADNAN KEMALİ ÜNAL, MEHMET ALİ İNAN İLE ARİF ÇETİN ADANA AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜNE ATANAN NEVZAT ÖZER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNARAK BAŞARILAR DİLEDİ.

ADANA 03.11.2020, 09:44
Karslıoğlu: “Kimsesizlerin kimsesi olmaya devam edeceğiz”

Adana Kamu Müteahhitleri Derneği (AKAMDER) Başkanı Mustafa Karslıoğlu, “Biz her daim kimsesizlerin kimsesi olmaya devam edeceğiz” dedi.

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Sayım Azmaz, Adnan Kemali Ünal, Mehmet Ali İnan ile Arif Çetin Adana Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne atanan Nevzat Özer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarılar diledi. Karslıoğlu, “Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü STK olarak bizim kırmızı çizgilerimizden birisidir. Kurumun manevi ve maddi yönden varlığı çok önemlidir. O yüzden desteklerimiz devam edecek. Bu yılda Korona önlemleri ölçüsünde geleneksel iftar yemeğimiz yapılacaktır. Biz her daim kimsesizlerin kimsesi olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Nevzat Özer ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, “Kurum olarak görevimizin bilincinde olarak hizmetlerimizi vermekteyiz. Adana da ise bizlere sürekli destek veren insanlarımızın yardımları büyük önem arz etmektedir. Bu anlamda STK olarak AKAMDER’in desteklerinin çok önemli olduğunu biliyoruz. Bunların artarak devam edeceğine inanıyoruz. Bu ziyaretleri de bizi son derece menün etmiştir. Tüm AKAMDER camiasına teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
28
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@