Aydın’da gençlerin verimli zaman geçirebilmesi ve eğitimlerle kendilerini geliştirebilmeleri imkanı sağlayan ADÜ Genç Ofis, yeni yerinde gençleri bekliyor.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde faaliyet gösteren Aydın Gençlik Merkezi, sportif, sanatsal ve kültürel faaliyetler gibi geniş yelpazesi ile gençlerin yeni cazibe merkezlerinden biri haline gelirken, Genç Ofis’ler de gençlerin ilgisini çekiyor. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) kampüsü içerisinde faaliyet gösteren ve bu dönem yeni yerinde hizmet vermeye başlayan Genç Ofis, bir çok alanda gençlerin ilgisini çekiyor. Dil, tiyatro, enstrüman gibi eğitimlerin yanı sıra akıl ve zeka oyunları, satranç, playstation gibi alanlarıyla da gençlerin serbest zamanını değerlendirdiği yeni bir mekan olan Genç Ofis, yeni yerinde gençleri bekliyor.

Eşini kıskandığı için cinayet işleyen koca tutuklandı Eşini kıskandığı için cinayet işleyen koca tutuklandı

Konu ile ilgili Aydın Gençlik Merkezi’nden yapılan paylaşımda “ADÜ GSB Genç Ofis olarak yeni ofisimize hoşgeldiniz diyoruz. Burası sadece eğlencenin değil, aynı zamanda başarıların da yeşereceği bir yer. Gençlerimiz, yeni ofisimizde hem keyifli zamanlar geçirecek hem de ders çalışmaya odaklanacaklar” ifadeleri yer aldı.