Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, eski Halfeti ile otoyol arasındaki 35 kilometrelik yolun genişletilerek sıcak asfalt konforuna kavuşturulacağını söyledi.

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesi, Belediye Başkanı Şeref Albayrak ile değişim, gelişim ve dönüşümünü sürdürüyor. Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, ilçenin en önemli ihtiyaçlarından birisi olan yol genişletme çalışması için Ankara’da Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu ile görüştü. Albayrak, eski Halfeti ile otoyol arası 35 kilometrelik karayolunun genişletilerek sıcak asfalt konforuna kavuşturulacağının müjdesini verdi.

Alaşehir’de 36 yıllık başkan seçimi kaybetti Alaşehir’de 36 yıllık başkan seçimi kaybetti

Konuyla ilgili açıklama yapan Albayrak, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nu ziyaret ettik. İlgi alakası ve ilçemize verdiği desteklerden ötürü kendisine çok teşekkür ediyorum. Görüşmemizde ilçemizi otoyola bağlayan Eski Halfeti otoyol arasındaki 35 kilometrelik karayolunun 2024 yılı için genişletilerek sıcak asfalt yatırım programına alınması konusunda desteklerini istedik. Hemşerilerimiz için Halfeti’miz için çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.