Gaziantep Özel ANKA Hastanesi Yönetimi, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla hastanede görev yapan doktor ve sağlık çalışanları onuruna yemek verdi.

Yalnız yaşayan adam evinde ölü bulundu Yalnız yaşayan adam evinde ölü bulundu

Gaziantep Özel ANKA Hastanesi yönetimi, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla özverili bir şekilde çalışmalarını sürdüren doktor ve sağlık çalışanlarının bu özel gününü unutmadı. Organize edilen yemekte bir araya gelen sağlık çalışanları birlikte güzel vakit geçirip, sohbet etme imkanı buldu.

Gaziantep Özel ANKA Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Zeynal Abidin Kaplan, "Bölge insanına özveriyle sağlık hizmeti sunmaya çalışan tüm meslektaşlarımla bu özel ve anlamlı günde bir arada olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla tüm hekim arkadaşlarımız başta olmak üzere, değerli eşlerine, diğer sağlık personellerimize ve hastanemiz çalışanlarına, işlerindeki özveriden dolayı teşekkür ederim. Onlar için ne yapsak haklarını ödeyemeyiz“ dedi.

Gaziantep Özel ANKA Hastanesi Genel Müdürü Av. Dr. Cengiz Bayram, “İnsanların sağlıklarını korumak ve hastalara şifa olmak için kendi hayatlarından feragat ederek, dünyadaki en kutsal mesleklerden birisini yerine getiren hekim ve sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür etsek az. Son dönemde sıkça gündeme gelen hekim ve sağlık çalışanlarına yönelik saldırıları kınıyor, son bulmasını arzu ediyorum. Diğer yandan şu ana kadar görevini yaparken şiddet olayları nedeniyle hayatını kaybeden tüm meslektaşlarımı saygıyla anıyorum" diye konuştu.

Doktor ve hastane çalışanları ANKA Hastanesi yönetimini, bu özel günde kendilerini unutmadıkları için teşekkür etti.