banner377

Kepez’in pazarlarında Korona virüs önlemleri

KEPEZ BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA PAZARCI ESNAFINA MASKE, ELDİVEN VE DEZENFEKTAN DAĞITIYOR. SALGINA KARŞI ALINAN TEDBİRLER KAPSAMINDA ÜRÜNLERİN SEÇİLMESİNE İZİN VERİLMEZKEN, ÇOCUKLARDA PAZAR YERLERİNE ALINMIYOR.

Kepez’in pazarlarında Korona virüs önlemleri

Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Korona virüs tedbirleri kapsamında pazarcı esnafına maske, eldiven ve dezenfektan dağıtıyor. Salgına karşı alınan tedbirler kapsamında ürünlerin seçilmesine izin verilmezken, çocuklarda pazar yerlerine alınmıyor.

Korona virüs salgınına karşı başlatılan mücadele kapsamında Kepez Belediyesi, ilçedeki çalışmalarını sürdürüyor. Temizlik ve dezenfekte işlemlerinin arttırıldığı Kepez’de, vatandaşların hijyenik bir ortamda alışveriş yapabilmeleri için de gerekli tedbirler alınıyor.

Çalışmalarını pazar yerlerinde titizlikle sürdüren Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, “14 Kural” broşürü ile bilgilendirme çalışmaları yaparken, bir yandan da pazarcı esnafına maske, eldiven ve dezenfektan dağıtıyor. Korona virüse karşı pazarcı esnafı tezgahlar arasındaki ve müşteriler arasındaki mesafe konusunda da uyarılıyor. Salgına karşı alınan tedbirler kapsamında ürünlerin seçilmesine de izin verilmezken, çocuklar da pazar yerlerine alınmıyor. Zabıta ekipleri, pazara alışverişe gelen vatandaşlara da maske ve eldiven dağıtarak, uyarılarda bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER