banner377

Esenyurt’ta korkutan yangın: 2 kişi dumandan etkilendi

ESENYURT'TA 4 KATLI BİR BİNANIN BODRUM KATINDA BULUNAN BEYAZ EŞYA TAMİRHANESİNDE YANGIN ÇIKTI. YANGINDA ÇOK SAYIDA KİŞİ MAHSUR KALIRKEN, 2 KİŞİ DUMANDAN ETKİLENDİ. DUMANDAN ETKİLENENLERE İLK MÜDAHALEYİ YAPAN VE ÜZERLERİNE BATTANİYE ÖRTEN İTFAİYE EKİPLERİ DURUMU SAĞLIK EKİPLERİNE HABER VERDİ.

Esenyurt’ta korkutan yangın: 2 kişi dumandan etkilendi

Esenyurt’ta 4 katlı bir binanın bodrum katında bulunan beyaz eşya tamirhanesinde yangın çıktı. Yangında çok sayıda kişi mahsur kalırken, 2 kişi dumandan etkilendi. Dumandan etkilenenlere ilk müdahaleyi yapan ve üzerlerine battaniye örten itfaiye ekipleri durumu sağlık ekiplerine haber verdi.

Esenyurt İncirtepe Mahallesi’nde 4 katlı bir binanın bodrum katında bulunan beyaz eşya tamirhanesinde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi yönlendirildi. Yangında çok sayıda kişinin mahsur kaldığı ve 2 kişinin dumandan etkilendiği öğrenildi. Dumandan etkilenenlerin üzerine ilk müdahaleyi yapan ve battaniye örten itfaiye ekipleri durumu sağlık ekiplerine haber verdi. Ekiplerin çalışmaları devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER