Son Dakika

(Özel) İstanbul’un lüks semtinde ilginç hırsızlık kamerada

Bebek’te Kaldırımda Yürüyen Genç Bir Kadın, Mağazanın Önünde Satışa Sunulan Mumu Önce Kokladı Ardından Da Kaşla Göz Arasında Çantasina Koyarak Çaldi. İlginç Hırsızlık Güvenlik Kameralarına Yansırken, Kadının Soğukkanlı Tavırları Dikkat Çekti.

Asayiş 03.09.2019, 09:31
(Özel) İstanbul’un lüks semtinde ilginç hırsızlık kamerada

İzmir’de meydana gelen depremde yıkılan Emrah apartmanında yürütülen arama kurtarma çalışmaları enkaz altında kalan son depremzedenin de çıkartılması ile sonlandırıldı.

İzmir’de meydana gelen 6.6 şiddetindeki depremde en çok hasar gören Bayraklı İlçesi’ndeki Emrah Apartmanı’ndaki arama ve kurtarma çalışmalarında sona gelindi. Sabahın ilk ışıklarına kadar enkaz altında nefes arayan ekipler, 14 yaşındaki İdil’in ardında enkazdan sevdirici haber gelmedi. Sabaha karşı çıkartılan bir kişinin cansız bedeni ile Emrah Apartmanı’nda çalışmalar sonlandırıldı. Çalışmalar kapsamında Emrah Apartmanı’nda 15 kişi enkazdan yaralı olarak çıkartılırken, 32 kişi de hayatını kaybetti. AFAD koordinasyonunda gerçekleştirilen çalışmaların tamamlanmasının ardından enkazda arama ve kurtarma çalışmasına katılan tüm ekipler enkazdan çekilerek görevi belediye ekiplerine bıraktı. Belediye ekipleri de 32 kişiye mezar olan ve moloz yığınına dönüşen inşaatın enkazını kaldırmak için çalışmarına başlanacağı öğrenildi.

Yorumlar (0)
21
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@