Son Dakika

Şok uygulamada cephanelik ele geçirildi

Adana'da 5 Sabit Uygulama Alanı Ve Ara Sokaklarda Yapılan Şok Uygulamalarda 45 Ruhsatsız Silah Ve Bu Silahlara Ait 176 Mermi Ele Geçirildi.

Asayiş 03.09.2019, 09:31
Şok uygulamada cephanelik ele geçirildi

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, “Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi” kapsamında video konferans yöntemiyle ilçe milli eğitim müdürleri ve okul müdürleri ile toplantı düzenledi.

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, “Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi” kapsamında video konferans yöntemiyle il genelinde proje için seçilen okullarla ilgili ilçe milli eğitim müdürleri ve okul müdürleri ile toplantı gerçekleştirdi. İlk olarak proje tanıtımının yapıldığı toplantıda, projenin Ağrı’nın mesleki eğitimine sağlayacağı katkılar anlatıldı. Seçilen okullarımızda iyi sonuçlar elde ederek mesleki eğitimi ilimizde yukarıya çıkarmanın önemini vurgulayan İl Milli Eğitim Müdürü Tekin, bu projenin yöneticileri, öğretmenleri, öğrencileri ve velileri kapsadığını bu projede başarılı sonuçlar elde etmek için işbirliği içinde hareket etmek gerektiğini söyledi. Toplantıda ilçe milli eğitim müdürleri ve okul müdürleri ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Yorumlar (0)
21
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@