Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, 2023-2024 eğitim-öğretim yılının sonuna gelinmesiyle ilgili bir mesaj yayımladı. Başkan Aksun, öğrencileri tebrik ederken, öğretmenlere ve idarecilere de teşekkürlerini iletti.

Başkan Aksun, mesajında şunları kaydetti: "Sevgili Öğrencilerimiz, 2023-2024 eğitim-öğretim yılının sonuna gelerek başarı dolu bir yılı tamamladınız. Karne heyecanıyla dolu bu günde, tüm öğrencilerimizi yürekten tebrik ediyor, yavrularımız için emek veren öğretmenlerimize ise teşekkür ediyorum."

Başkan Aksun, öğrencilerin güzel bir tatil döneminin tadını çıkarmalarının zamanı geldiğini belirterek, "Bu tatil döneminde bolca dinlenin, keyifli zamanlar geçirin ve unutulmaz anılar biriktirin," dedi.

Öğrencilerin karne alacakları bu dönemin, hem öğrenciler hem de eğitimciler için bir sonuç olduğunu vurgulayan Aksun, "Çocuklarımız için emek veren tüm öğretmenlerimize ve idarecilerimize de ayrıca teşekkür ediyorum. Tüm öğrencilerimize keyifli bir yaz tatili diliyorum," şeklinde konuştu.

Başkan Aksun, öğrencilerin başarılarını, notlarını ve katkılarını gösteren karneleri alarak yaz tatiline gireceklerini ifade ederek, bu karnelerin, gelecek eğitim yıllarına ve kariyerlerine yönelik hedefler belirlemelerine de yardımcı olacağını belirtti.

Başkan Aksun, tüm öğrencilerin ve eğitimcilerin birlikte çalışarak başarılı bir eğitim-öğretim yılı geçirdiklerini, öğrencilerin aldıkları eğitimin meyvelerini toplamanın heyecanını yaşadıklarını söyledi.

Erzincan Tulum Peynirine Yeni Standartlar Geliyor Erzincan Tulum Peynirine Yeni Standartlar Geliyor

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, mesajını şu sözlerle tamamladı: "Her bir öğrencinin başarısı, aynı zamanda onların emeklerinin ve çabalarının da bir göstergesidir. İyi tatiller." dedi.

Editör: Selçuk ÖZDEMİR