Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla, Manisa Şehir Hastanesinde hekimler ve sağlık çalışanlarının gününü kutladı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, 14 Mart Tıp Bayramında sağlık çalışanlarını yalnız bırakmadı. Manisa Şehir Hastanesini ziyaret ederek, hekimler ve sağlık çalışanlarının gününü kutlayan Başkan Ergün’e; MHP MYK Üyesi Ali Uçak, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten de eşlik etti. Sağlık çalışanlarına karanfil takdim eden Başkan Ergün, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Leyla Arıcı, Halk Sağlığı Başkanı Dr. Metin Gümüş, Başhekim Yardımcısı Dr. Serpil Ece Aras Öztürk ile bir araya geldi. Bu özel günde kendilerini yalnız bırakmadığı için memnuniyetini paylaşan sağlık çalışanları da ziyareti için Başkan Ergün’e teşekkür etti.

Sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlandı

Erzincan Tarım Müdürlüğü üreticileri bilgilendiriyor Erzincan Tarım Müdürlüğü üreticileri bilgilendiriyor

Özverili çalışmalarından dolayı tüm sağlık çalışanlarına teşekkür eden Başkan Ergün, “Yüreklerimizi sarsan deprem faciası ve korona virüs salgını başta olmak üzere birçok olayda sağlık çalışanların özverili çalışmalarına tanık olduk. Bu anlamda tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyor, Tıp Bayramlarını kutluyorum” dedi. Başkan Ergün, konuşmasına, Türkiye’nin sağlık alanında önemli bir hamle yaptığına da dikkat çekerek, “Teknolojik gelişim, alanında uzman sağlık personeli ve modern yapılar ile gerçekten sağlık alanında ülkemiz önemli bir hamle yaptı. Emek veren herkese teşekkür ederim” dedi.