Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, önceliklerinin Türkiye Yüzyılı vizyonu kapsamında gelişen ve büyüyen ilçede ve halka en iyi hizmeti en hızlı şekilde vermek olduğunu söyledi.

Havza Kaymakamı Mustafa Ayvat, Havza Belediyesini ziyaret ederek Başkan Sebahattin Özdemir ile görüştü. Başkan Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette Özdemir, Kaymakam Mustafa Ayvat’a Havza ve Havza Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Kaymakam Ayvat, misafirperverliğinden ötürü Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e teşekkür etti ve kurumlar arası diyalogun önemli olduğuna değinerek hedeflerinin tüm kurum ve kuruluşlar ile iş birliği içinde Havza ve Havzalılara hizmet etmek olduğunu belirtti.

Muş’ta özel çocukların gösterisi büyük beğeni topladı Muş’ta özel çocukların gösterisi büyük beğeni topladı

Ziyarette konuşan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise belediye olarak her zaman işbirliğine açık olduklarını belirterek, “Önceliğimiz Türkiye Yüzyılı vizyonumuz kapsamında gelişen ve büyüyen ilçemize ve halkımıza en iyi hizmeti en hızlı şekilde vermek. Bunun içinde gerek kamu kurum ve kuruluşları gerek ise sivil toplum örgütleri ile işbirliği içinde çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Kaymakamımız Mustafa Ayvat’a nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyor, bir kez daha görevinde başarılar diliyorum” dedi.