banner377

Sason şehit yakınlarından, Vali Şahin’e destek ziyareti

BATMAN’IN SASON İLÇESİNDE FAALİYET YÜRÜTEN SASON ŞEHİT AİLELERİ, GAZİLERLE YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI MUTALİP ÇELİK VE BERABERİNDE BULUNAN ŞEHİT YAKINLARI BATMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINA KAYYUM OLARAK ATANAN VALİ HULUSİ ŞAHİN’İ ZİYARET EDEREK HAYIRLI OLSUN TEMENNİSİNDE BULUNDU.

Sason şehit yakınlarından, Vali Şahin’e destek ziyareti

Batman’ın Sason ilçesinde faaliyet yürüten Sason Şehit Aileleri, Gazilerle Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutalip Çelik ve beraberinde bulunan şehit yakınları Batman Belediye Başkanlığına kayyum olarak atanan Vali Hulusi Şahin’i ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Batman Belediye Başkanı Mehmet Demir’in görevden alınmasının ardından Belediye Başkan Vekili olarak atanan Batman Valisi Hulusi Şahin’i makamında ziyaret eden Sason Şehit Aileleri , Gazilerle Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutalip Çelik ve beraberindekiler, Vali Şahin’e yeni görevinde başarılar dileğinde bulunarak, Batman halkının daha fazla hizmet göreceğine inandıklarını ifade etti. Vali Şahin ise Batman halkına en iyi hizmeti sunmak adına daha fazla çalışacaklarını ifade ederek, şehit yakınlarına teşekkür ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER