Başsoy’dan Erzincanspor’a sınırsız destek

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Anagold 24 Erzincanspor’un antrenmanını ziyaret ederek zorlu Bayburt maçı öncesi hem moral verdi hem de başarı diledi.

Başsoy’dan Erzincanspor’a sınırsız destek

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Erzincanspor’un Vedat Çimen tesislerindeki antrenmanını izleyerek futbolculara tatlı ikramında bulundu. İdman öncesinde Erzincanspor Teknik Direktörü Armağan Turhan ile bir görüşme yapan Başkan Başsoy, sportif başarı isteğinde bulundu. Daha sonra bir açıklama yapan Başkan Başsoy, Tüm Erzincan olarak siyasi irade, sivil toplum kuruluşları ve tüm hemşehrilerimizle birlikte kulübümüzün arkasındayız. Maddi ve manevi olarak her daim Erzincanspor’un yanında olduklarını ifade ederek Erzincan Belediyesi olarak Şehrimizin takımı Erzincanspor’a sınırsız destek taaddüt’ünde bulundu.

Teknik Direktörü Armağan Turhan, ise kendilerine yapılan bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Başsoy’a teşekkür etti. Yapılan ziyarette Erzincanspor Başkan Yardımcısı ve Erzincan Belediye Başkan Yardımcısı Karabey Atıcı ile Sportif Direktör Yılmaz Toyran’da hazır bulundu.

YORUM EKLE