banner377

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun'dan Ramazan mesajı

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Ramazan ayı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun'dan Ramazan mesajı

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Ramazan ayı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Başkan Aksun mesajında, "Rahmet ve bereket simgesi, mübarek Ramazan ayına bir kez daha kavuşmanın ve karşılamanın sevinci ve mutluluğunu hep birlikte yaşamaktayız. Kutlu bir misafir olarak gelen ramazan’a milletçe hoş geldin diyor Ramazan ayının Milletimize ve tüm İslam âlemine huzur, barış, adalet ve merhamet getirmesini Allah’tan niyaz ediyorum.

Yüce kitabımızın indirildiği ve orucun farz kılındığı mübarek Ramazan ayında, iftar sofralarında sadece ekmeğimizi suyumuzu değil, sevgimizi, içtenliğimizi ve kardeşliğimizi de paylaşmalıyız.

İnşallah manevi coşku ve lezzetin yaşandığı bir ay boyunca Türk-İslam alemi diriliş ve silkinişle birlikte sükûnete kavuşur. Rabbim’den niyazım Tüm dünyada akan kanın durması, şiddetin sonlanması, barış ve kucaklaşmanın her tarafta hakim olmasıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan ayının İlimiz, Ülkemiz ve tüm İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını temenni eder, tüm hemşehrilerime sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde bir Ramazan ayı geçirmelerini dilerim"dedi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüsniye çamlıca
Hüsniye çamlıca - 1 yıl Önce

Hayırlı Ramazanlar başkanım zihinsel Engelli oğluma iş iştiyorum ayda 400 tl geçim olamıyor sizden oğluma iş iştiyoruz

SIRADAKİ HABER