Erzincan Belediyesi Aralıksız Çalışıyor

Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy’a şehir genelinde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında açıklamada bulundu.

Erzincan Belediyesi Aralıksız Çalışıyor

Erzincan Belediyesi, temel belediyecilik görevlerini gece gündüz demeden hızla sürdürüyor. Erzincan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü şehir genelinde yüz binlerce çiçek fidesini toprakla buluştururken, Fen İşleri Müdürlüğü ise asfalt çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

Yürütülen çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “ Daha güzel ve daha huzurlu bir Erzincan için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Ekiplerimiz şehrimizin dört bir yanında aralıksız hizmet veriyor. Fen işleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler eski sanayi bölgesinde asfalt çalışmalarına başladı. İhtiyaca binaen gerçekleştirmeye başladığımız bu çalışmayla hemşehrilerimiz tozdan, pislikten kurtulmuş olacak. Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz ise bahar aylarının gelmesiyle birlikte yeşil alan çalışmalarına başladı. Kendi seralarımızda ürettiğimiz yüz binlerce çiçeği toprakla buluşturduk.” Dedi.

Sanayi esnafı ise Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy’a şehir genelinde gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Can
Can - 1 yıl Önce

Belediyenin elle tutulur bir hizmet yaptığını gören var mı?

Fırat
Fırat - 1 yıl Önce

Türkiye de en kötü şehir içi yollar erzincanda. Baskan hiç araç kullanmiyor mu görmüyor mu bu yollari.

Yüksel ERZİNCAN
Yüksel ERZİNCAN @Fırat - 1 yıl Önce

Başkanın en güzel yaptığı icraat önemli günlerde demeç yayınlamak,sonrasında da %54 oranıyla seçilmiş olmasından böbürlenmekten öteye gidemiyor.Vasat idarecilerin kendini gösterme aracı olan basın yayın organlarına şık resimleriyle ve yaptıkları açıklamalarla gündem olabilme çabaları;vizyonsuz ve misyonsuz oluşlarına delalettir.

Suat
Suat - 1 yıl Önce

Bol bol çiçek ekin sakın yatırım yapmayın.günah olur.

Patates tarlası
Patates tarlası - 1 yıl Önce

Altı üstü 2 tane ana caddeniz var. İlk önce oraları asfaltlayın. Başkan hiç mi bu yollardan geçmiyor?

Yüksel ERZİNCAN
Yüksel ERZİNCAN - 1 yıl Önce

yazdığım cevabi yorumu yayınlamanızı bekliyorum. 24 saat oldu

ali dahan emren
ali dahan emren - 1 yıl Önce

hani yaw hani nerde çalışıyor yaw toru topu iki caddemiz var bu nasil çalışmak heryer köstebek yuvası delik deşik yamalı yollar bu mu çalışma memleketi gösteren yoludur kardesim sizde yalakaligini yapmayın haber yapcaz diye iki çiçek dik çalışıyoruz iyi vAllah bide en iyi belediye başkanı seçiliyor valla diycek bisey yok artik yerel seçimlerde akp benim kezlik de bitmiştir ..

Salih Erzincan
Salih Erzincan - 13 ay Önce

Yeni asfalt dökülse ne oluyor ki ; 2 gün sonra hemen kazı çalışması.
Zaten millet bezmiş Para vermekten. Bir de araçlarına hasar verin durun.