banner377

Bolu Belediyesi’nden 4 bin 750 aileye gıda yardımı

BOLU BELEDİYE BAŞKANI TANJU ÖZCAN 4 BİN 750 AİLEYE GIDA YARDIMI YAPTIKLARINI BELİRTEREK, “BOLU’DA İYİLİK DAHA FAZLA BULAŞIYOR. SİZDE YARDIM ELİ UZATMAK ‘BEN DE VARIM’ DİYORSANIZ 444 26 58 NUMARALI HATTIMIZI ARAYABİLİR, MADDİ VE AYNİ BAĞIŞTA BULUNABİLİRSİNİZ” DEDİ.

Bolu Belediyesi’nden 4 bin 750 aileye gıda yardımı

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan 4 bin 750 aileye gıda yardımı yaptıklarını belirterek, “Bolu’da İyilik Daha Fazla Bulaşıyor. Sizde yardım eli uzatmak ‘Ben de varım’ diyorsanız 444 26 58 numaralı hattımızı arayabilir, maddi ve ayni bağışta bulunabilirsiniz” dedi.

Korona virüs salgını nedeniyle Bolu Belediyesi bir yandan 65 yaş üstü vatandaşların zorunlu ve temel ihtiyaçlarını karşılarken, diğer yandan da 4 bin 750 aileye gıda yardımında bulunarak zor zamanlarında yanlarında oldu.

Yapılan yardımlarla ilgili Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, sosyal medya üzerinden bir paylaşım yaptı. Özcan paylaşımında “Bolu’da İyilik Daha Fazla Bulaşıyor. Sizde yardım eli uzatmak ‘Ben de varım’ diyorsanız 444 26 58 numaralı hattımızı arayabilir, maddi ve ayni bağışta bulunabilirsiniz Bu zor zamanları hep birlikte atlatacağız.” ifadelerini kullanarak, Bolululardan kampanyaya destek olmalarını istedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER