Ankara’nın Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, yaşam merkezinde eğitim alan müzik korosunu ziyaret etti.

Pursaklıların kültürel ve sosyal faaliyetler gerçekleştirirken yetenek ve becerilerini geliştirebildiği yaşam merkezi, yediden yetmişe herkes tarafından kullanılabiliyor. Yaş farkı gözetmeksizin bilim, teknoloji, eğitim, spor, sanat, kültür ve müzik kurslarında kendilerini geliştiren öğrencileri yakından takip eden Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız ve AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı İbrahim Kopan ile müzik dersi alan çocukları ziyaret etti.

“Çocuklarımız dinlemek çok keyifliydi”

Geleceğin sanatçılarını ve müzisyenlerini yetiştirmek amacıyla Pursaklılara profesyonel eğitim imkanı sunduklarını dile getiren Başkan Çetin, “Ankara Milletvekilimiz Zeynep Yıldız ve İlçe Başkanımız İbrahim Kopan ile yeteneklerini keşfetmek için müzik kursuna katılan minik kardeşlerimizin seslendirdikleri şarkıları büyük bir keyifle dinledik. Çocuklarımız dinlemek çok keyifliydi. Her birini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Sanata, bilime ve müziğe ilgi duyan ve yeni beceriler kazanmak isteyen evlatlarımızı, kardeşlerimizi ve tüm vatandaşlarımızı kurslarımıza davet ediyorum” dedi.

Müzik kursuna yoğun ilgi gösteren çocukların gelişimini yakından takip eden Başkan Ertuğrul Çetin, çocuk korosu tarafından seslendiren şarkılara Milletvekili Zeynep Yıldız’la birlikte eşlik etmeyi de ihmal etmedi.