Samsun’un Çarşamba Belediyesi, 6-9 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşecek dünyanın en büyük 5 turizm fuarı arasında yer alan "27. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı"nda Çarşamba’nın tanıtımı için stant kuracak.

Çarşamba Belediyesi, Samsun Valiliği öncülüğünde, dünyanın en büyük 5 turizm fuarı arasında yer alan Uluslararası 2024 Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMİTT) yerini alacak.

Kardeşler arasında arazi kavgası: 2 ölü, 4 yaralı Kardeşler arasında arazi kavgası: 2 ölü, 4 yaralı

Çarşamba Belediyesi, 6-9 Şubat tarihleri arasında İstanbul Büyükçekmece Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Turizm Fuarı’nda Çarşamba’nın kültürel değerleri ile birlikte zengin turizm potansiyeli sergilenecek. Özel alanda kurulacak stantta Çarşamba’nın coğrafi işaretli ürünlerinin yanı sıra Çarşamba’nın simgeleri de yer alacak.

Tarihi ve kültürel değerleri ile zengin bir birikime sahip olan Çarşamba, eşsiz doğası ile bölgeye değer katıyor. Çarşamba Belediyesi; Çarşamba keşkeği, Çarşamba pidesi, kıvratma, kırçan gibi yöresel lezzetleri ziyaretçilerle buluşturmaya hazırlanıyor. 110 ülkeden katılımcıların yer alacağı EMITT 2024 Fuarı’nda Çarşamba Belediyesi, ilçenin doğa, gastronomi, kültürel değerleri ile turizm destinasyonlarını tanıtacak.

Karadeniz’in önde gelen ilçelerinden olan Çarşamba, 6 Şubat Salı günü EMITT 2024 Fuarı’nda ziyaretçilerini karşılayacak. Çarşamba Belediyesi, İstanbul’da yaşayan gurbetçi vatandaşların yanı sıra tüm ziyaretçileri Çarşamba standına bekliyor. Yoğun ilginin beklendiği fuarda Çarşamba Belediyesi hazırlanan stantla birlikte İstanbul’da Çarşamba rüzgârı estirecek.