banner377

Evde kal hareketsiz kalma etkinliği devam ediyor

YAKLAŞIK 1,5 AYDIR EVLERİNDE KALAN VATANDAŞLARIN HAREKETSİZ KALMAMASI İÇİN DÜZCE’DE ETKİNLİK DÜZENLENMEYE DEVAM EDİYOR.19 MAYIS ETKİNLİKLERİ "HALKA ORTAK SPOR YAPTIRMA" PROJESİ KAPSAMINDA KÜLTÜR PARK SAKİNLERİNE ANTRENMAN YAPTIRILDI

Evde kal hareketsiz kalma etkinliği devam ediyor

DÜZCE (İHA) – Düzce’de evlerinde kalan vatandaşların hareketsiz kalmaması için çeşitli etkinlikler düzenlenmeye devam ediyor. 19 Mayıs Etkinlikleri "Halka Ortak Spor Yaptırma" projesi kapsamında Kültür Park sakinlerine antrenman yaptırıldı.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü vatandaşların evlerde hareketsiz kalmamaları için çeşitli organizasyonlar yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda Düzce’de Kültür Park Konutları içerisinde kurulan ses sistemi ile Basketbol Antrenörümüz Cenget Cengiz ve Tenis Antrenörümüz Ahmet Usluer evlerinde kalan vatandaşlarla antrenman yaptırdı.Antrenörlerimiz bahçede hareketler gösterirken, vatandaşlar da çocukları ile birlikte balkonlarda hareketleri yaptı. Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 19 Mayıs Etkinlikleri kapsamında vatandaşlarla buluşmaya devam edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER