Öğrencilerden sevdiklerine yeni yıl kartı

Salih Erkan İlkokulu öğrencileri, yurt içi ve yurt dışındaki sevdiklerine yılbaşı kartı gönderdiler.

Öğrencilerden sevdiklerine yeni yıl kartı
Salih Erkan İlkokulu öğrencileri hazırladıkları tebrik kartlarını gönderdikten sonra PTT merkez şubesinde bulunan mektup dağıtım birimlerini gezdiler. Minik öğrenciler, ardından PTT binasının önünde hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Salih Erkan İlkokulu Sınıf öğretmeni Banu ONAT ise öğrencilere yılbaşı ve diğer özel günlerde duygularını ifade etmenlerini sağlamak ve öğrencileri unutulmaya yüz tutmuş mektup ve tebrik kartlarıyla yeniden tanıştırmak amacıyla böyle bir etkinlik yaptıklarını söyledi. Salih Erkan İlkokulu Müdürü Ahmet SAĞSÖZ ise yaptığı açıklamada öğrencilere değerler eğitimi kapsamında vefa değerini vermek amacıyla sevdiklerini unutmadıklarının bir ifadesi olarak onlara tebrik kartı gönderdiklerini söyledi. Cep telefonu ve bilgisayarın hayatımıza girmesiyle mektup ve tebrik kartı gönderme alışkanlığının ortadan kalktığını belirten okul müdürü Ahmet SAĞSÖZ, “Öğrencilerimiz hazırladıkları tebrik kartlarını, kartpostallarını ve mektuplarını ailelerine ve diğer sevdiklerine  gönderdiler." dedi. 
Salih Erkan İlkokulu öğrencileri, yılbaşı kartları ile sevdiklerine yeni yıl mesajı gönderdi. Sınıf öğretmenleri Banu ONAT ile birlikte PTT Erzincan Merkez şubesine gelen öğrenciler, teknoloji karşısında unutulmaya yüz tutan mektup, tebrik kartı ve kartpostalları,  yut içi ve yurt dışındaki yakınlarına gönderdiler. Öğrenciler yılbaşında yakınlarına ve ailelerine tebrik kartı atarak onlara sürpriz yapmanın heyecanını yaşadıklarını söylediler.
Salih Erkan İlkokulu öğrencileri, yurt içi ve yurt dışındaki sevdiklerine yılbaşı kartı gönderdiler. 
Haber:Tamer Kaan Köksal
YORUM EKLE