Ülkenin geleceğine yön verecek olan gençlerle sürekli iletişim halinde olmaya büyük önem veren Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Pursaklar Yaşam Merkezindeki gençleri ziyaret etti.

Türkiye Belediyeler Birliği’ne meclis üyesi seçimi yapıldı Türkiye Belediyeler Birliği’ne meclis üyesi seçimi yapıldı

Büyükten küçüğe herkesle diyalog halinde olan Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, gençlerle sık sık bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunuyor. Türkiye’nin yarınlarının gençlerle daha güçlü olacağını belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, “Belediye olarak ilçemizi imar ederken ve geleceğe taşırken, sosyal ve kültürel anlamda birçok proje ve iş üretiyoruz. Ortaya koyduğumuz tüm eserler ve hizmetler gençlerimizle birlikte değerli ve anlamlı. Gençler bizim geleceğimiz, her şeyimiz. Gençlerimizin bizden talep ettiği her konu da yardımcı olmak ve çözüme kavuşturmak bizim önceliklerimizin arasındadır. Vizyon sahibi olan gençlerimizi görmek gelecek adına bizleri umutlandırıyor. Bundan sonraki süreçte de gençlerimize ve öğrencilerimize yönelik projelerimize ve planlamalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Gençlerle olan sıkı diyaloğunu onlarla her fırsatta bir araya gelerek daha da pekiştiren Başkan Ertuğrul Çetin, gençlik üzerine geleceğe dair fikir alışverişinde bulundu.