Erzincan Defterdarı Kemalettin Çetin ve beraberindeki heyet, 24 Şubat-1 Mart tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.

Ziyarette Defterdar Kemalettin Çetin'e Defterdar yardımcısı Yunus Daşdan, Vergi Dairesi Müdürü Alaaddin Altundal ve Gelir Müdürü Vekili Kemal Tat eşlik etti. Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu ve Meclis Başkanı Mehmet Ali Aksu, heyeti ağırladılar.

Erzincan’da depoda yapılan aramada 4570 paket kaçak sigara ele geçirildi Erzincan’da depoda yapılan aramada 4570 paket kaçak sigara ele geçirildi

Vergi Haftası'nın önemine vurgu yaparak sözlerine başlayan Defterdar Çetin, Vergi Haftasında üretim ve istihdamın odak noktası olan Erzincan iş dünyasının temsilcisi olan Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etmekten memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Erzincan Defterdarı Kemalettin Çetin nezdinde bütün kurum çalışanlarının Vergi Haftası'nı kutladı.