Son Dakika

AK Parti Erzincan’da Şireci ile yola devam edecek

AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, 27 Ocak 2021 tarihinde gerçekleşecek olan 7. Olağan İl Kongresine tüm vatandaşları davet etti.

Erzincan 25.01.2021, 09:16
AK Parti Erzincan’da Şireci ile yola devam edecek

AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, 27 Ocak 2021 tarihinde gerçekleşecek olan 7. Olağan İl Kongresine tüm vatandaşları davet etti.

AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri, son Başbakanımız medarı iftiharımız Erzincan’ımızın gururu Binali Yıldırım’ın destekleriyle genel merkezimiz tarafından yapılacak olan 7. Olağan İl Kongresinde yeniden il başkanı adayı olarak şahsıma görev verilmiştir.

Milletimize hizmet yolunda kutlu davamıza gönül veren yol arkadaşlarımız, Erzincanlı kardeşlerim, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans yöntemi ile canlı bağlanacağı, Binali Yıldırım’ın teşrifleriyle 27 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştireceğimiz AK Parti Erzincan 7. Olağan İl Kongremize katılımınız bizi onurlandıracaktır. Büyüyen güçlü Türkiye için, gelişen Erzincan için, inandığımız yolda yürümeye devam ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.
Yorumlar (5)
Ahmet 1 ay önce
Bence de devam etmeli.gayet başarılı .kaybedilmeyen ne kaldi.sıra vekilliklerde
Naci 1 ay önce
Seneler sonra belediye kaybedilmis,sanki sorumlusu benim.Koltuk tatlı geliyor tabiî.
İstifa!
Kenan 1 ay önce
Çok yerinde bir karar olmuş. Başkanımızdan memnunuz. Mütevazi, çalışkan ve dürüst birisi. İnşAllah kendisini vekil olarak ta görmek isteriz.
can erzincan 1 ay önce
Erzincan kan kaybediyor.basari varda bizmi gormuyoruz.kadrolari kim kuruyorsa erzincani bizden fazla seviyor.hep geri geri gidiyoruz.bunu gormek cokmu zor.icimizden biri,yemiyen akilli durust,caliskan varsa onu secin.bu zorda olsa dene.halk bunu istiyor.biraz cesaret.......
Fatih 1 ay önce
İki vekil var güzelim memleketim de. İkisin de de zerre kadar samimiyet yok. Tek bildikleri protokole mersedes ile gelip audi ile gitmek. Umarım kısa zaman da ikisi de reisin partisinden dönmemek üzere giderler.
banner547
9
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@