banner377

Belediyeden minibüsçülere 10 litre mazot desteği

Korona virüs sürecinde ekonomik zorluk çeken minibüsçülere günlük 10 litre mazot desteği sunulmaya başlandı

Belediyeden minibüsçülere 10 litre mazot desteği

Erzincan’ın Çağlayan Belediyesince, korona virüs sürecinde ekonomik zorluk çeken minibüsçülere günlük 10 litre mazot desteği sunulmaya başlandı.

Korona virüs nedeniyle yolcu taşıma kapasiteleri yarı yarıya düşen Çağlayan Beldesindeki minibüsçüler, Belediye Başkanı Haydar Şahin’den destek istedi. Taleplere karşı sessiz kalmayan Çağlayan Belediye Başkanı Haydar Şahin, beldeden il merkezine günlük sefer yapan minibüsçülere 10 litre mazot desteği sunmaya başlandı.

Başkan Şahin, “Korona virüs nedeniyle minibüsçü arkadaşlarımızın da birtakım sıkıntıları oluştu. Sürekli sağ olsunlar 2 aydır gidip geliyorlar. Yolcuları mağdur etmemek için 2 aydır seferlerini sürdürüyorlar. Zararına gidip geldiler. Bizde bu süreçte biraz destekte bulunmak adına günlük 10 litre mazot desteğinde bulunacağız. Bu süreç geçip rahata kavuşana kadar desteğimizi sürdürmeyi arzuluyoruz” dedi.

Minibüs şoförlerinden Yüksel Bakır’da bu zor zamanlarda kendilerine destek olan Çağlayan Belediye Başkanı Haydar Şahin’e teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erzincan
Erzincan - 2 hafta Önce

Başkanı tebrik ediyorum. Helal olsun.

Okan yılmaz
Okan yılmaz - 2 hafta Önce

Kimin parasını kime veriyorlar. Minibüsler kazandığı zaman biz fazla kazandık birazınıda belediye mi alsın diyor. Ne saçma bir şey. O zaman bütün esnafa yardım etsin belediye

SIRADAKİ HABER