Emniyet Teşkilatından Vali Arslantaş'a Ziyaret

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle Erzincan İl Emniyet Müdürü Bülent Şensoy ve şube müdürlerini makamında kabul etti.

Emniyet Teşkilatından Vali Arslantaş'a Ziyaret

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle Erzincan İl Emniyet Müdürü Bülent Şensoy ve şube müdürlerini makamında kabul etti. Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 174'üncü yıl dönümünü kutlayan Erzincan Valisi Ali Arslantaş, mesai mefhumu gözetmeksizin, özveri ile çalışan tüm Emniyet mensuplarına görevlerinde başarılar diledi. Güvenlik güçlerinin halkın huzur, can ve malının korunmasında verdikleri mücadelede özveri ile çalıştıklarını söyleyen Erzincan Valisi Arslantaş, "Gerektiği zaman bu görevleri canınız pahasına yapıyorsunuz. Toplumumuz emniyet teşkilatımızın bu fedakarlığını, gayretlerini görüyor, dualarını eksik etmiyor. Devletimiz, milletimiz için çok anlamlı görevler yapıyorsunuz. Milletimizin ve bizlerin duaları sizlerle. Hayırlı görevler diliyorum" dedi.

Ziyaret sırasında İl Emniyet Müdürü Bülent Şensoy Polis Haftası etkinlikleri hakkında Vali Arslantaş'a bilgi verdi. İl Emniyet Teşkilatı olarak, vatandaşlara en iyi hizmeti vermek için gayret ettiklerini belirten İl Emniyet Müdürü Bülent Şensoy, teşkilatın üstlendiği görevlerin yerine getirilmesi için verdiği desteklerden ötürü Erzincan Valisi Ali Arslantaş’a teşekkür etti.

YORUM EKLE