Erzincan Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü Kapanıyor mu ?

Erzincan Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü personel beklerken kapatılacağı yönünde kararlar alındığı öne sürüldü. 

Erzincan Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü Kapanıyor mu ?

Erzincan’da 2018 yılının başında açılarak 60 kişiye istihdam sağlaması beklenen Erzincan Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü personel beklerken kapatılacağı yönünde kararlar alındığı öne sürüldü. 


Erzincan Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğüne atanan Müdür’ün Van’a gönderildiği öğrenildi. Erzincan Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü sistemlerinin dahi çalışmadığı edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

Konuyla ilgili olarak düşüncelerini aldığımız vatandaşlar, Erzincan’ın bir kaybı daha kaldıramayacağını ve siyasilerin, şehrin yöneticilerinin bu kayba engel olması gerektiğini belirttiler. 


Eski Adliye binası en üst katında yapılan girişimler sonucu açılan Erzincan Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğünde bir türlü gelemeyen personel için dahi tüm gerekli teçhizat hazır hale getirilmiş. Şehre bir kazanım istihdam sağlayacağı ümidiyle açılan bu kurumun hangi sebeplerden ötürü kapanma kararı alındığı ise merak konusu?

YORUM EKLE
YORUMLAR
Golge0650
Golge0650 - 8 ay Önce

Tapu veya kadastro müdürlüğü kapanmıyor. Bölge müdürlüğü kapanıyor demis melahat kutlu hanim.

Haşim Özdemir
Haşim Özdemir - 8 ay Önce

Tercan sümerbank ayakkabı fabrikası ve Erzincan şeker fabrikaları kapandı.Yerlerine bildiğim kadarı ile yeni fabrikalar yapılmadı.Mum dibine ışık vermiyor. Birçok devlet adamı yetiştiren Erzincanı fabrika yaparak mağduriyetin giderilmesi zamanıdır.

Melahat kutlu
Melahat kutlu - 8 ay Önce

Yok daha neler bır sehrın tspu mudurlüğü kapanırmı yonetıcıler erzıncan mıllet vekıllerı ne yapıyor zaten seker fab satıldı ya bır erzıncanlı olarak dışardada olsam uzuluyorum

Kadastrocu
Kadastrocu - 8 ay Önce

Melahat hanım tapu degil mevzuu
Kadastro bölge müdürlüğü için .
Kadastro müdürlüğü çalışsın yeter memlekete .

Efsane
Efsane - 8 ay Önce

Emek yapılan ihaleler devletten harcanan paralar bu kadar kolay heba edilmez umarım. Yönetici olmak zordur tabiki ama keyfi kararlar adam kayırmalar vasıfsız insanların torpille yükselmesi canım istedi yaptım devlet kurumlarında olduğu sürece emekte gider güvende. Milliyetçilik adı altında yapılan bir girişim bu. Kim genel müdür ise kurumlarda onun yandaşları gelir bir yere öbürü gelir onları alır kendi adamlarını getirir. Kabiliyet bilgi zeka yeterlilik önemli değil artık.

Ibrahim
Ibrahim - 8 ay Önce

Sahipsiz bir memleket olurmu olur şaşırmayın.

Mukalemun
Mukalemun - 8 ay Önce

Erzincan'da Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü zaten açılmamıştı. Yalnızca kağıt üzerinde açılması planlandı ve vazgeçildi.

osman
osman - 7 ay Önce

Acaba bu bölge müdürlüğü ne işe yarayacak boş işler zaten tapu müdürlüğü mevcut booooooooooş oturma kadrosu