banner377

Erzincan TSO Başkanı Selçuk Polat; Erzincanlı Yönetmen Kutluğ Ataman ile Bir Araya Geldi

Erzincan TSO Başkanı Selçuk Polat ve Vali Yardımcısı Fatih Kaya ile akşam yemeğinde buluştu

Erzincan TSO Başkanı Selçuk Polat; Erzincanlı Yönetmen Kutluğ Ataman ile Bir Araya Geldi
 Berlin Film Festivalinde CICAE ödülünü aldıktan sonra Antalya Altın Portakal Film Festivalinde en iyi film ödülünün yanı sıra 4 ayrı dalda daha ödüle layık görülen "KUZU" filminin yönetmeni hemşerimiz Kutluğ Ataman ilimize gelerek Erzincan TSO Başkanı Selçuk Polat ve Vali Yardımcısı Fatih Kaya ile akşam yemeğinde buluştu. Başkan Polat; dünyaca ünlü yönetmen hemşerimiz Kutluğ Ataman'a elde etmiş olduğu bu başarıların ilimiz için gurur verici olduğunu, Kemah Doğan Köy de çekilen “KUZU” Filminin başarıdan başarıya koşması Erzincanlıları oldukça heyecanlandırdığını söyledi ve başarılarının devamını diledi.

Ünlü Yönetmen Ataman ise hemşerilerinin kendisine göstermiş olduğu ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Antalya Altın Portakal Film Festivalinde aldığım ödüllerle birlikte memleketime geldim. Burada olmaktan mutluluk duyuyorum, göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ediyorum” dedi.

Yemek sonrası Erzincan TSO Başkanı Selçuk Polat, dünyaca ünlü yönetmen hemşerimiz Kutluğ Ataman'a teşekkür ederek 22-26 Ekim tarihleri arasında Antalya'da düzenlenecek olan YÖREX fuarında ilimizi temsil edecek yöresel ürünlerimiz; Erzincan Bakırı, Tulum Peyniri, Tava Leblebisi ve Cimin Üzümü hediye etti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER