Son Dakika

Erzincan’da üst yapı çalışmaları devam ediyor

Erzincan Belediyesi üst yapı çalışmalarına devam ediyor.

Erzincan 12.10.2021, 14:12
Erzincan’da üst yapı çalışmaları devam ediyor

Erzincan Belediyesi üst yapı çalışmalarına devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından şehrin muhtelif yerlerinde başlatılan üst yapı çalışmaları aralıksız sürüyor. Hazırlanan program dahilinde Erzincan’ın dört bir noktasında hummalı bir çalışma gerçekleştiren ekipler, üst yapı çalışmaları kapsamında kaldırım, reglaj ve asfaltlama gibi çalışmalarına devam ediyor.

Onarım ve yenileme gereken her bölgede çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeni imara açılan Yunus Emre Mahallesi 568 sokakta ve daha önce kaldırım bulunmayan Yeni Sanayi Sitesi mevkiinde bordür taşı döşeme çalışmalarının yanı sıra yeni imara açılan Yunus Emre Mahallesi 550 sokakta reglaj ve kumlama çalışmaları başlatıldı.

Gerçekleştirilen çalışmaların Erzincanlı vatandaşların ulaşımını kolaylaştırdığını ve yaşam standartlarını yükselttiğini belirten Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, ekiplerin büyük bir özveriyle çalıştıklarını söyledi. Her geçen gün Erzincan’ın çehresini pozitif yönde değiştirmek için birçok çalışma gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Aksun, “Erzincan Belediyesi olarak üst yapı çalışmalarımıza düzenli olarak devam ediyoruz. Hemşehrilerimizin talepleri ve çalışma arkadaşlarımızın programları doğrultusunda çalışıyoruz. Elimizdeki imkanlar ve gerekli çalışmalar sonucunda şehrimizi güzelleştirmek için çalışıyoruz” diye konuştu.

Yorumlar (4)
Taner Bey 4 gün önce
Vatandaş kışı geçirir ama bastığı çamuru unutmaz başkan...
1 yıl oldu,20 metre kaldırım yapacaksınız.
R.G 4 gün önce
BİRİLERİDE YAKLAŞIK 2 YILDIR YAPILMAYAN AKŞEMSETTİN MAH. BAKSA NE KADAR GÜZEL OLUR...
Muhammet Bedir 1 gün önce
Erzincan gibi kucuk bir sehirin cevre duzenlemesi adina hic bir seye sahip olamamasi ne kadar üzücu.!!! Denetim adina hic bir sey yok kaldirimlarin ustu araba dolu yaya yuruyemiryor ama yillardir bunu goren bir belediye calisani denetleyen 1 kisi yok, yol desen cukur ve yamadan gecilmiyor,temizlik desen oda yok.bundan once ki donemler de oldugu gibi bekir aksun donemin de de hic bir gelisme yok maalesef.
Muhammet Bedir 1 gün önce
Umarim biraz once bir erzincanli olarak yaptigim yorumu siyaset oldugunu dusunmeyip cesur bir sekil de yayinlarsiniz. Tek istegimiz hizmet.
banner522
25
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@