banner377

Her Şey Hemşehrilerimizin Yaşamını Kolaylaştırmak İçin

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Erzinpark’ı ziyaret ederek çalışanlarla bir süre sohbet etti. Daha sonra esnafla görüşen Başkan Başsoy, belediye çalışmalarını hemşerilerimize anlatarak onların istek ve önerilerini dinledi.İnsan...

Her Şey Hemşehrilerimizin Yaşamını Kolaylaştırmak İçin

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Erzinpark’ı ziyaret ederek çalışanlarla bir süre sohbet etti. Daha sonra esnafla görüşen Başkan Başsoy, belediye çalışmalarını hemşerilerimize anlatarak onların istek ve önerilerini dinledi.
İnsan odaklı hizmet ürettiklerini belirten Başkan Başsoy, "Her şey hemşehrilerimizin yaşamını kolaylaştırmak için. Hemşehrilerimizin günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yapıyoruz. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Erzincan’ı yaşanabilir bir şehir haline getiriyoruz. Öncelikli hedefimiz alt yapı çalışmaları nedeniyle tahrip olmuş cadde ve sokaklarımızı asfaltlamak. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki süreç içinde de çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam edecek" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER