Son Dakika

Muammer Yıldıztaşı'nın acılı günü

Gazeteci-Yazar ve Nehaber24.com köşe yazarlarımızdan Muammer Yıldıztaşı'nın vefat eden annesi Emine Yıldıztaşı'nın cenaze namazı bugün saat 13.30'da Terzibaba Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Terzibaba mezarlığında aile kabristanına defnedildi.

Erzincan 26.01.2021, 17:12
Muammer Yıldıztaşı'nın acılı günü

Gazeteci-Yazar ve Nehaber24.com köşe yazarlarımızdan Muammer Yıldıztaşı'nın vefat eden annesi Emine Yıldıztaşı' nın cenaze namazı bugün saat 13.30'da Terzibaba Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Terzibaba mezarlığında aile kabristanına defnedildi.

Terzibaba Cami'nde kılınan cenaze namazına Erzincan Valisi Mehmet Makas, Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Sayın Burhan Çakır, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Eski Milletvekili Sebahatattin Karakellei Eski Belediye Başkanları Yüksel Çakır, Cemalettin Başsoy , Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu ve ailesinin yakınları ve çok sayıda Erzincan eşrafı Gazeteci-Yazar Muammer Yıldıztaşı'nın vefat eden annesi Emine Yıldıztaşı' nın cenaze namazına katıldılar.

Kılınan cenaze namazının ardından Emine Yıldıztaşı dualarla Terzibaba Mezarlığında aile kabristanında toprağa verildi.

Nehaber24 ailesi olarak Gazeteci Yazar Muammer Yıldıztaşı'nın annesi Emine teyzemize Allah'tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
banner547
13
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@