Otlukbeli Belediye Başkanı Yusuf Tektaş Hızlı Başladı

Otlukbeli Belediye Başkanı Yusuf Tektaş seçim çalışmaları sırasında verdiği sözleri yerine getirmek için çalışmalarına hızlı başladı.

Otlukbeli Belediye Başkanı Yusuf Tektaş Hızlı Başladı

Seçildiği ilk günden itibaren hemen hemen hergün faaliyete imza atan başkan Tektaş, Otlukbeli ilçesini adeta şantiye alanına çevirdi. İlk olarak kamu kaynaklarındaki israfı önlemek adına araçları garaja çektiren Belediye Başkanı Yusuf Tektaş,  ilçede özellikle çevre temizliğine büyük önem veriyor. Çevre temizliğinin ardından ağaçlandırma çalışmaları başlatılarak ilçeye yeşil bir görünüm kazandırılmaya çalışılıyor.

Özellikle sosyal alanda yıllardır büyük bir eksiklik olan Belediye Düğün salonu için arsa temin edilerek projesi tamamlandı. Çok yakın zamanda kazma vurulacağı belirtildi.İlçe de toplu tören ve merasimler için Belediye adına yemekhane tesis edilmeye başlandı. Yaklaşık 300 kişiye hitap edecek yemek salonunun çok yakın zamanda tamamlanacağı belirtiliyor.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Yusuf Tektaş; “Seçim çalışmaları sırasında ilçe halkımıza bir takım sözler vermiştik, seçim biter söz uçar klişesini kaldırıyoruz. Sözlerimizin arkasında olup ilçemizi daha yaşanabilir ve dışarıya göç etmiş fertleri tarafından arzulanan bir konuma getirmek istiyoruz. Maalesef maddi olarak çok kötü bir bütçe devraldık. Ama bahanelere sığınmayacağımızı özellikle seçim çalışmalarımızda belirtmiştik. İmkanlarımız doğrultusunda yapılabilecek olanın en iyisini yapma hedefindeyiz”,   dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
otlukbelili
otlukbelili - 4 ay Önce

Helal olsun başkan sana, dışarıdan takip ediyoruz, örnek çalışmalar icra ediyorsun, tebrikler

RECEP
RECEP - 4 ay Önce

Başkanla tanışma fırsatı bulamadım Çayırlıda ikamet ediyorum. böyle kişiler lazım bu ülkeye maşAllah. inşAllah koltuğun cazibesine kapılıp diğerleri gibi hizmet etmemezlik yapmaz.
devletin böyle istekli ve azimli kişilere destek olması lazım.

HUZUR balıķ Kenan sarıyaprak
HUZUR balıķ Kenan sarıyaprak - 4 ay Önce

BAŞKANIM çok teşekkür Ederim Başarılarınızın Devamını Dilerim

Rehim BEDİR
Rehim BEDİR - 4 ay Önce

Başkan başarıların daim olsun Allah utandırmasın.Otlukbeli seninle gurur duyacak inşAllah

Kenan
Kenan - 3 ay Önce

Başkan ilk yıl bütün işleri bitirecek galiba. Yazın panel tarihi belli mi.

MAKSUT COŞKUN
MAKSUT COŞKUN - 2 ay Önce

ÖNCELİKLE BAŞKANLIĞIN HAYIRLI OLSUN ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN OTLUKBELİ ŞANSLI SİZİ BAŞKAN YAPTIĞI İÇİN OTLUKBELİ İLÇESİNİN DAHA FAZLA HİZMETE İHTİYACI VAR BUNLARI YAPACAĞINDAN EMİNİZ ERZİNCAN BELEDİYE BAŞKANIMIZLA SÜREKLİ İRTİBAT HALİNDE OLMANI MADDİ MANEVİ DESTEĞİNİ OTLUKBELİ İLÇESİ İÇİN YAPMASINI ÖZELLİKLE İSTİYORUZ HİZMETLERİNİN DEVAMINI YÜCE ALLAH TAN TEMENNİ EDİYORUZ ALLAHA EMANET OLUN

Emre Toprak
Emre Toprak - 1 ay Önce

Erzurum ispirli olarak YUSUF TEKTAŞ başkanımızı tebrik ediyorum.Otlukbeli şanlı bir ilçe böyle bir başkanlara sahip oldukları için.Başarılarının devamını diliyorum.Allah yar ve yardımcınız olsun.Bozkurtlara selam olsun.

Esma
Esma - 2 ay Önce

İnşAllah iyi degerlendirir fırsatı Enver Şahin den sonra en iyi işler yapmak sanada nasip 0lur

SIRADAKİ HABER