Son Dakika

Tapanoğlu Kurban Bayramını Kutladı

Kurban Bayramı Dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayan Deva Partisi Erzincan İl Başkanı Sefa Tapanoğlu, “salgın kurallarına dikkat etmeye ehemmiyet gösterelim. Kişiler arasına mesafe koyalım lakin iyilik ve hoşgörü ile tüm ayrışmaları ortadan kaldıralım” dedi.

Erzincan 20.07.2021, 12:51
Tapanoğlu Kurban Bayramını Kutladı

Tapanoğlu mesajında "İdrak etmekten mutluluk ve huzur duyduğumuz kurban bayramında; her şeyden önce kini, nefreti ve ayrıştırmayı içinde barındıran söylemleri bir tarafa bırakmalı, kardeşlik ve birlik olma duygularımızı kuvvetlendirerek daha kucaklayıcı ve daha hoşgörülü olmalıyız. Bilmeliyiz ki; bu dinin dili hoşgörüdür, kardeşlik dilidir. Kurban; zengin ile fakirin, akrabalar ve komşular arası yakınlaşmanın ve en önemlisi küslüklerinlerin nihayete ermesinin bir vesilesidir. Ancak bu bayramda yine pandeminin etkileri devam etmektedir. Bizlerde salgın kurallarına dikkat etmeye ehemmiyet gösterelim. Kişiler arasına mesafe koyalım lakin iyilik ve hoşgörü ile tüm ayrışmaları ortadan kaldıralım.
 
Tüm bu samimi duygularla, başta Erzincanlı tüm hemşerilerim olmak üzere, ülkemizin dört bir tarafında bulunan vatandaşlarımızın ve tüm islam aleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor, sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmenizi diliyorum"dedi.

Yorumlar (0)
37
parçalı az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@