UMKE ekibine başarı belgesi verdi

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından Afrin’de gerçekleştirilen ‘Zeytin Dalı’ harekâtı sırasında gönüllü olarak yer alan 1.Bölge UMKE sağlık ekibine başarı belgesi verdi.

UMKE ekibine başarı belgesi verdi

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye sınırları içerisinde yürütülmekte olan ''Zeytin Dalı'' sınır ötesi harekatına destek olmak amacıyla gönüllü olarak 15 Mart - 03 Nisan 2018 tarihleri arasında 20 gün süre ile Erzincan ilimizden Afrin’e göreve giden 10 kişilik 1.Bölge UMKE ekibine Erzincan Valisi Ali Arslantaş tarafından başarı belgesi verildi.

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen sertifika törenine,Vali Ali Arslantaş, İl Sağlık Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Erkan Hirik, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Vahdet Gül, Kamu Hastaneleri Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Babürşah Taşlı, katıldı.

Erzincan UMKE ekibi ile bir araya gelen Valisi Arslantaş, tüm personel ile tek tek görüşerek, görevlerini en iyi şekilde icra ederek, vazifelerini tamamlayan UMKE ekibine başarı belgelerini verdi.

YORUM EKLE