banner377

Üniversite Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

Üniversite güvenliğine yönelik etkin tedbirler alınabilmesi ve gerekli koordinasyonun sağlanabilmesi için düzenlenen 2014-2015 Öğretim Yılı Koordinasyon Toplantısı, Erzincan Valisi Süleyman Kahraman’ın başkanlığında gerçekleştirildi.Valilik...

Üniversite Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

Üniversite güvenliğine yönelik etkin tedbirler alınabilmesi ve gerekli koordinasyonun sağlanabilmesi için düzenlenen 2014-2015 Öğretim Yılı Koordinasyon Toplantısı, Erzincan Valisi Süleyman Kahraman’ın başkanlığında gerçekleştirildi.
Valilik Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya, Vali Süleyman Kahraman, Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlyas Çapoğlu, Vali Yardımcısı Sayın Mehmet Kurt, İl Jandarma Komutan J. Alb. Sedat Uzuncezar, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci ve ilgili kurum yetkilileri katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Vali Süleyman Kahraman, üniversite ve şehirdeki huzurun korunarak devam ettirilmesinin önemine değinerek; üniversitede öğrenim gören öğrencilerin güvenliğinin sağlanması ve sorunlarının giderilmesi için kamu kurumlarının koordineli bir şekilde çalışmaları gerektiğini ifade etti.
Vali Süleyman Kahraman’ın konuşmasının ardından başlayan toplantıda ilgili kurum yetkilileri tarafından Erzincan Üniversitesi hakkında bilgilendirme sunumu yapıldı. Öğrencilerin daha iyi bir ortamda eğitim alabilmeleri için sunulan tekliflerin değerlendirildiği toplantıda son olarak gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER