Erzincan Belediye Meclisi için Cumhur İttifakı Adayları Belli Oldu Erzincan Belediye Meclisi için Cumhur İttifakı Adayları Belli Oldu

Erzincan'daki Özel Okul ve Kurslar Derneği (KURS-DER), SMA hastası Nilperi'ye yardım etmek amacıyla bir araya geldi. Canpark AVM'de 10-11 Şubat tarihlerinde düzenlenen kermese büyük ilgi gösterildi.

Pusula Rehber Sahibi Erkan Polat, kermes sonrası yaptığı açıklamada, "Öncelikle tüm hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. Bugün burada 20 tane özel eğitim kurumu bir araya geldik. Kızımız Nilperi için bir organizasyon düzenledik. Kendi velilerimizden rica ettik. Velilerimiz sağ olsunlar, ellerine sağlık. Bize malzemeler yaptı, gönderdiler. Burada insanlara bunun satışına sunduk. Ve hem halk hem kendi velilerimiz, öğrencilerimiz iki gündür burada hakikaten iyi bir emek sarf ettiler. Herhalde ciddi de bir para toplayabildik şükürler olsun. İnşallah kızımıza bir nebze olsa, katkıda bulunmuşsak ne mutlu bize. Herkese sonsuz teşekkürler ediyorum." şeklinde konuştu.