Tercan'ın Karşıyaka Mahallesinde meydana gelen olayda, Orhan Özyürek'e ait araç, gece saatlerinde bilinmeyen bir nedenden dolayı alev aldı ve kullanılamaz hale geldi.

Erzincan'ın Tercan İlçesi, Karşıyaka Mahallesi'nde yaşanan bir olay, Orhan Özyürek'e ait 24 ABN 804 plakalı aracın alev almasıyla sonuçlandı. Gece saatlerinde meydana gelen bu hadisede, aracın tamamını sararak kullanılamaz duruma getiren yangının sebebi henüz belirlenemedi.

Olay, itfaiyenin gecikmesiyle daha da büyüdü. İddiaya göre, itfaiyenin ulaşmasının yaklaşık 40 dakika sürmesi sebebiyle araç kurtarılamadı ve pert oldu. Konuyla ilgili olarak resmi tahkikat başlatıldı.

Rüveyda Tanoğlu'nun Katılımıyla TOBB Kadın Girişimciler Toplantısında İşimiz Temiz Projesi Ele Alındı Rüveyda Tanoğlu'nun Katılımıyla TOBB Kadın Girişimciler Toplantısında İşimiz Temiz Projesi Ele Alındı

Araç sahibi Orhan Özyürek, yaşadığı olayı şu sözlerle anlattı: “Gece saat 01.30'da evimin önünde aracım birden alev aldı. Sebebini bilmiyorum. İtfaiyeye haber verdim ancak gelmeleri yaklaşık 40 dakika sürdü. Evime sıçramaması için dualar ettim, ancak aracımı kurtaramadık. Bu araç, birikimlerimin hepsiyle edindiğim bir araçtı ve şimdi kül oldu gitti.”