Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, Yenipazar’da Evde Sağlık Hizmetleri Biriminden hizmet alan hastaları ziyaret etti.

Evde Sağlık Hizmetleri Birimi ekipleri, bakıma muhtaç vatandaşların yanında olmaya devam ederken, İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul da yaşlı çınarları ziyaret etti. Ziyaretler çerçevesinde Yenipazar ilçesindeki Hükümet Mahallesi ile Direcik Mahallesi’nde ikamet eden ve evde sağlık hizmetlerinden faydalanan hastaları evlerinde ziyaret etti. Aile bireyleri ve yaşlı çınarlar ile sohbet eden Müdür Şenkul, talep ve isteklerini dinledi. Hastalara geçmiş olsun dileğinde bulunan Şenkul, Evde Sağlık Hizmeti alan hastaların durumları hakkında aileleri ile tedavisini yapan sağlık ekibinden de bilgi aldı.

Evde Sağlık Hizmetleri ekiplerinin hasta ve hasta yakınlarını takiplerini düzenli olarak gerçekleştirdiklerini ve hastaların evlerinde yalnız olmadıklarını ifade eden İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, hastalara ulaşarak sabır, özveri, hoşgörü, şefkat ve sevgi çerçevesinde tedavilerini gerçekleştiren ekiplere teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Sağlık Bakanlığı’nın şefkatli ve tedavi edici elinin her zaman vatandaşların yanında olduğunu da vurgulayan Şenkul, kaliteli sağlık hizmetini halka sunmaya gayret gösterdiklerini ve her fırsatta yaşlıları ve evde sağlık hizmeti alan vatandaşları sağlık ekipleriyle birlikte ziyaret etmeye devam edeceklerini ifade etti.