Firma Rehberi

UZMAN CAM BALKON
UZMAN CAM BALKON
Sektör METAL
İl / İlçe Erzincan
Web Sitesi https://www.uzmancambalkon24.com
Telefon 0532 173 29 12

Hakkımızda

Uzman Cam Balkon Sistemleri, 2004 yılından bu yana sektörün içinde bulunan, deneyimli ekibiyle yeniliğe açık, Satış öncesi ve sonrası hizmetiyle müşteri memnuniyetine önem veren daima en iyiyi hedefleyen bir kuruluştur.

Gelişen koşullar ve yeni oluşan ihtiyaçlar nedeniyle müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, onları bilgilendirmek ve onlara uygun ürünler sunabilmek misyonuyla yola çıkmıştır. 

Cam balkon alanında faaliyet gösteren firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı prensip edinmiştir. 

Firmamız İmalat, Satış, Montaj süreçlerinde toplam kalite yönetimi ilkesini benimsemiştir. Sektöründe hizmet, yenilik ve kalite konusunda söz sahibidir. Firmamızın ürünleri ve hizmeti bugüne kadarki müşterilerinden kabul görmüş ve takdir toplamıştır. 


Amacımız sektörün eksikliklerini görüp, Cam Balkon , Cam Vitrin Sektöründeki ihtiyaçlara göre hareket etmek, Müşterilerimizden aldığımız takdirle, faaliyetlerimizi her geçen gün iyileştirerek sürdürmektir.

Misyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, Müşterilerimizin ürünlerimize ve firmamıza olan güvenini sürekli kılmak, Üretim,pazarlama ve satış aşamalarında müşteri odaklı ve etkin olmak, Kişiye özel ürünlerin tedariği ile müşterinin tercihi olmak, Sektörde bilinirliği sürekli kılmak

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, Müşterinin ve piyasanın beklentilerini sürekli izlemek, Üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerde kalite, hız ve güven sunmak, Çalışanlarımızın bilgi düzeyinin sürekli gelişmesini sağlamak, Çevrenin korunması bilinciyle çalışmak.

Adres: Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesi No:18

Bunlara Göz Atabilirsiniz

TUNCAY OTO KURTARMA TUNCAY OTO KURTARMA

YOL YARDIM / Erzincan

ZİRVE ELEKTRONİK ZİRVE ELEKTRONİK

ELEKTRONİK / Erzincan

Sabır Oto Yağ Değişim Servisi Sabır Oto Yağ Değişim Servisi

OTO YAĞ BAKIM SERVİSLERİ / Erzincan

KEREM OPTİK KEREM OPTİK

OPTİKLER / Erzincan

Gelişmelerden Haberdar Olun

@