Erzincan Gençlik Merkezi, yaz dönemi boyunca gençlerin serbest zamanlarını değerlendirmelerinde yardımcı olmak, gençleri sosyal, kültürel..

Erzincan Gençlik Merkezi, yaz dönemi boyunca gençlerin serbest zamanlarını değerlendirmelerinde yardımcı olmak, gençleri sosyal, kültürel, sanatsal, bilimsel ve sportif faaliyetlere yönlendirmek amacıyla yaz dönemi atölye ve kulüp faaliyetlerinin başlattı..

Karaman ve Çakır Yüz Yüze 100 Gün programı anlattı Karaman ve Çakır Yüz Yüze 100 Gün programı anlattı

Başvuruda bulunmak isteyen gençler Erzincan Gençlik Merkezlerine davet ediliyor. Erzincan Gençlik Merkezi gençlerin kişisel, sosyal ve ruhsal gelişimine katkıda bulunmak,  gençlere rehberlik ve danışmanlık yapmak,  gençleri zararlı alışkanlıklara karşı bilinçlendirmek ve gençlerin çeşitli aktiviteler içinde yer alarak sosyal beceriler kazanabilmesi ve paylaşımlarda bulunabilmeleri amacıyla çeşitli çalışmalar gerçekleştiriyor.

Hayatın her alanıyla ilgili takım ruhu ve aktif katılımın ön plana çıktığı atölye ve kulüp çalışmaları için başvurular başladı. Atölye ve kulüp çalışmalarında gençler alacakları değişik tekniklerdeki ve uygulamalı eğitimlerle başvuru yapacakları alanlarla ilgili farklı düşünme biçimlerini de geliştirebiliyor.

7-29 yaş arası gençlerin başvuruda bulunabileceği çalışmalar arasında Keçe Tablo Yapımı, Origami, Ney, Gitar, İşaret Dili, Rölyef, Ebru, Bağlama, Keman, Akıl ve Zekâ Oyunları, Filografi, Resim, Piyano ve İngilizce dersleri bulunuyor. Kişisel gelişim eğitimlerinin ağırlıkta olduğu eğitimler ile gençler yaz dönemlerini daha farklı, daha yaratıcı ve eğlenceli geçirebiliyor.

Erzincan Gençlik Merkezi 7-29 yaş aralığında olan tüm gençleri Erzincan Gençlik Merkezine davet ediyor.