banner377

15 Temmuz Şehitler Köprüsü boş kaldı

TÜRKİYE'DE YENİ TİP KORONA VİRÜS (COVİD-19) VAKALARININ ARTMASIYLA İLE BİRLİKTE SOKAKLAR NEREDEYSE TAMAMEN BOŞALDI. PAZARTESİ GÜNLERİ İSE BÜYÜK YOĞUNLUĞUN YAŞANDIĞI İSTANBUL TRAFİĞİNDE YOĞUNLUK YÜZDE 9’LARA KADAR DÜŞERKEN, AZ SAYIDA SÜRÜCÜNÜN GÖZLENDİĞİ 15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü boş kaldı

Türkiye’de yeni tip korona virüs (Covid-19) vakalarının artmasıyla ile birlikte sokaklar neredeyse tamamen boşaldı. Pazartesi günleri ise büyük yoğunluğun yaşandığı İstanbul trafiğinde yoğunluk yüzde 9’lara kadar düşerken, az sayıda sürücünün gözlendiği 15 Temmuz Şehitler Köprüsü havadan görüntülendi.

Dünyayı etkisi altına alan korona virüsün (Kovid-19) Türkiye’deki vaka sayılarının da artmasının ardından İstanbul adeta sessizliğe büründü. Pazartesi günü sabah saatlerinde adeta kilitlenen İstanbul trafiğinin bugün yoğunluk seviyesi yüzde 9 oranına kadar düştü. Düşüş ile birlikte normal zamanlarda kırmızı olan trafik yoğunluğu rengi yeşile büründü. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü istikameti D 100 kara yolunun boş olması da dikkat çekti. Sakin olan İstanbul trafiği drone ile havadan görüntülendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER