banner377

Atakum’dan kartpostallık görüntüler

KORONA VİRÜS VE SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMALARININ OLMADIĞI ZAMANLARDA HER GÜN BİNLERCE KİŞİNİN UĞRAK YERİ OLAN SAMSUN'UN ATAKUM İLÇESİNDE KISITLAMALARIN GELMESİYLE BİRLİKTE SESSİZLİK HAKİM OLDU. DÜN GECE 00.00 İTİBARIYLA 2 GÜNLÜĞÜNE UYGULANMAYA BAŞLAYAN KISITLAMANIN ARDINDAN SAHİL BANDI BOMBOŞ KALDI. HAVADAN GÖRÜNTÜLENEN SAHİL ŞERİDİ KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜLER OLUŞTU. ATAKUM'UN FARKLI NOKTALARINDA İSE EMNİYET GÜÇLERİ DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.

Atakum’dan kartpostallık görüntüler

Korona virüs tedbirleri kapsam hafta sonu ikinci kez uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasından sonra boş kalan Samsun’un Atakum sahili havadan görüntülendi. Karadeniz’in en büyük kumsalına sahip ilçeden kartpostallık görüntüler çıktı.

Korona virüs ve sokağa çıkma kısıtlamalarının olmadığı zamanlarda her gün binlerce kişinin uğrak yeri olan Samsun’un Atakum ilçesinde kısıtlamaların gelmesiyle birlikte sessizlik hakim oldu. Dün gece 00.00 itibarıyla 2 günlüğüne uygulanmaya başlayan kısıtlamanın ardından sahil bandı bomboş kaldı. Havadan görüntülenen sahil şeridinden kartpostallık görüntüler oluştu. Atakum’un farklı noktalarında ise emniyet güçleri denetimlerini sürdürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER