banner377

Bakan Selçuk’tan esprili paylaşım

AİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK, KENDİSİNE VE EŞİNE BENZEYEN EL YAPIMI BEBEK HEDİYE EDİLDİ. BAKAN SELÇUK, BEBEKLERLE BİRLİKTE OLAN FOTOĞRAFINI ‘AİLE BİRLİĞİ MÜHİM. AREFE GÜNÜ EŞİME KAVUŞTUM. SÜRPRİZ DOLU "HOŞ SADÂ" EKİBİMİZ SAĞ OLSUN NOTUYLA PAYLAŞTI.

Bakan  Selçuk’tan esprili paylaşım

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, kendisine ve eşine benzeyen el yapımı bebek hediye edildi. Bakan Selçuk, bebeklerle birlikte olan fotoğrafını ‘Aile birliği mühim. Arefe günü eşime kavuştum. Sürpriz dolu "Hoş Sadâ" ekibimiz sağ olsun notuyla paylaştı.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un bebek koleksiyonuna yenileri eklendi. Bakan Selçuk’a çalışma arkadaşları tarafından kendisine benzeyenel yapımı bebek hediye edilmişti. Bebek tutkusunu bilen çalışma arkadaşları Selçuk’a eşine benzeyen ikinci bir el yapımı bebek hediye etti. Selçuk, esprili bir notla bebeklerle birlikte olan fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Selçuk paylaşımına şu notu düştü, “Aile birliği mühim.Arefe günü eşime kavuştum. Sürpriz dolu "Hoş Sadâ" ekibimiz sağ olsun” fotoğraf binlerce beğeni aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER