Son Dakika

Hemşirenin gömdüğü kedi polisi alarma geçirdi

ADANA'DA HEMŞİRE ÖLEN KEDİSİNİ ORMANLIK ALANA GÖMÜP BEBEK MEZARI GİBİ YAPINCA, OLAYI GÖREN İKİ KİŞİNİN İHBARIYLA POLİS ALARMA GEÇTİ.

Genel 22.04.2020, 10:14
Hemşirenin gömdüğü kedi polisi alarma geçirdi

Adana’da bir hemşire, ölen kedisini ormanlık alana bebek gibi gömünce, olayı gören iki kişinin ihbarıyla polis alarma geçti.

Çukurova Üniversitesi yerleşkesinde oturan iki kişi, bir kadının elinde kazma ve kürekle gelerek ormanlık alana bir şey gömdüğünü gördü. Uzak olduğu için ne gömdüğünü tam göremeyen şahıslar, hemen polisi aradı. Bu arada kadın, olay yerinden ayrıldı. Kadının ayrılmasından sonra olay yerine ulaşan iki kişi, bebek mezarı büyüklüğünde bir mezar olduğunu ve üzerine de bebek kıyafeti konulduğunu gördü. Bir süre sonra da olay yerine polis geldi. Polis de mezar şeklindeki yeri görünce bebek gömülmesi ihtimaline karşılık olay yeri ekiplerine haber verildi. Herhangi bir ihtimale karşı olay yerine bomba ekipleri de geldi. Bu arada bir vatandaş gelerek mezarın bir kedi mezarı olduğunu, az önce bir hemşirenin ağlayarak gömdüğünü söyledi. Olay yeri ekipleri de mezarı açıp baktıklarında kedi ölüsü olduğunu gördü. Polis kediyi mezara yeniden gömüp olay yerinden ayrıldı.

Yorumlar (0)
banner547
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@