banner377

İstanbul’da metro seferlerine korona tedbiri

İSTANBUL’DA METRODA SON SEFERLER YENİ TİP KORONA VİRÜS (COVİD-19) TEDBİRLERİ KAPSAMINDA SAAT 21.00’E ÇEKİLDİ. TEDBİRDEN HABERİ OLMAYARAK METROYA GELENLER İSE GÖREVLİLER TARAFINDAN ALTERNATİF TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINA YÖNLENDİRİLDİ.

İstanbul’da metro seferlerine korona tedbiri

İstanbul’da metroda son seferler yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında saat 21.00’e çekildi. Tedbirden haberi olmayarak metroya gelenler ise görevliler tarafından alternatif toplu taşıma araçlarına yönlendirildi.

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkarak bütün dünyayı etkisi altına alan ve her gün binlerce kişinin ölümüne sebep olan yeni tip korona virüsle mücadelede alınan tedbirler kapsamında İstanbul’da metro seferleri 6 Nisan Pazartesi (bugün) itibarıyla saat 21.00’e çekildi. Alınan karar doğrultusunda bugün son sefer saat 21.00’de gerçekleştirildi. Metro içerisinde yapılan anonsla son sefer saati duyurulurken, tabelalarda da metro seferlerinin 06.00 ile 21.00 saatleri arasında yapılacağı belirtildi. Karardan haberi olmayan ve saat 21.00 öncesinde metro istasyonuna yetişemeyen vatandaşlar görevliler tarafından alternatif toplu taşıma araçlarına yönlendirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER