banner377

Jimnastik öğrencileri 23 Nisan için hazırladıkları koreografiyi online sundu

KARAMAN’IN ERMENEK İLÇESİNDE, JİMNASTİK EĞİTİMİ ALAN ÖĞRENCİLER HOCALARIYLA BİRLİKTE 23 NİSAN İÇİN HAZIRLADIKLARI KOREOGRAFİYİ ONLİNE OLARAK SUNDU.

Jimnastik öğrencileri 23 Nisan için hazırladıkları koreografiyi online sundu

Karaman’ın Ermenek ilçesinde, jimnastik eğitimi alan öğrenciler hocalarıyla birlikte 23 Nisan için hazırladıkları koreografiyi online olarak sundu.

Bu gösteri için yaklaşık 20 gündür hazırlandıklarını ifade eden spor yöneticisi ve antrenörü Zeynep Bozcu, "19 çocuğumuz ile yaklaşık 20 gündür gün içinde bir kaç kere tek tek görüntü arama ile hareketleri öğretip sonrasında grup halinde aramalar ile koreografiyi oluşturduk. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. Yılında maalesef yaşamış olduğumuz Korona virüs sebebiyle meydanlarda kutlayamıyoruz. Jimnastik çalıştığımız çocuklarımın her birine özel birer minik koreografi hazırladım ve bunları canlı derslerle bağlanarak onlara öğrettim. Uzun emekler sonunda güzel bir gösteri ortaya çıkardılar ve biz bunu bir video haline getirdik. Yani şunu diyoruz hayat eve sığar. Bayramınız kutlu olsun çocuklar’’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER